توضیحات در مورد ماهی مرکب

نویسنده :مسعود هاشمی
تاریخ:دوشنبه 12 شهریور 1397-02:13 ب.ظ

توضیحات در مورد ماهی مرکب

ماهی مرکب یکی از گونه های ماهی خلیج فارس است که صدها ماهی ارزشمند توسط ماهیگیران هر ساله برداشت می شود و پس از پردازش در گیاهان فرآوری کامل یا فله، به کشورهای دور یا نزدیک صادر می شود. در استان بوشهر این فصل ماهی در ماه فوریه هر ساله آغاز می شود و تا ماه می سال جاری ادامه می یابد و به عنوان یکی از محصولات غیر نفتی علاوه بر ایجاد، پردازش و صادرات آن ارزشمند خواهد بود. ماهی های انتهای هشت جهت دار و با نام Sepia pharaonis دارای هشت پایه (شش دایره کوتاه و دو بلند)، جفت چشم، یک دهان و دو دندان غیر فک، یک بدن شکل بدن در شکل آهن، پشت این گاو استخوان یک شکل بیضوی است، شکل اسفنجی شکل استخوانی است. علاوه بر تثبیت شکل حیوان، از اندام ها و اندام های داخلی محافظت می کند. این بخش در گویش محلی کف دریا نامیده می شود و شامل استخوان های دیگر گونه های سپاهی مانند Sepiella maindroni و Sepia esculenta می باشد.
نام اسکورسیزی

ماهی مرکب، سر و یا کیسه (گویش محلی بوشهر) یا انکاها (گویش محلی بندرعباس) یکی از عفونت ها است.
ویژگی های Squid

این ماهی زمانی که در معرض خطر قرار دارد، آب را به شکل جوهر سیاه رنگ می کند. Teuthida گروه بزرگی از کولئوپترهای دریایی (Coleoidea) است. ویژگی های کاپوچینو در سرشان هستند، که ساختگی است. آنها بیضی نرم از خانواده هشت پا هستند، که در طول روز عمیق به آب می آیند و در شب برای غذا به آب می آیند. ماهی مرکب، با استفاده از 10 دست خود، ماهی را در دهان کاهو خود می کشند. طول گونه های غول پیکر آنها به 13 متر می رسد. با استفاده از میلیون ها سلول رنگی، این حیوانات به سادگی می توانند رنگ پوست را با توجه به محیط زیست تغییر دهند. بدین ترتیب، ماهی های مرکب قادرند به طور کامل در کف دریا محو شوند.
گونه های ماهی مرکب

انکاها (همچنین ماهی مرکب نامیده می شود، همچنین به عنوان ماهی مرکب نامیده می شود) حیواناتی است که آرزو و ماهیان دریایی دارند، آنها شبانه هستند و در شب آنها خرچنگ و میگو را شکار می کنند. آنها معمولا دارای 8 سلاح هستند و دو قوزک پای بلند بین آنها وجود دارد. این شاخکها فقط زمانی شکار میشوند. Ankas از خانواده یونجه است. ویژگی های خارج از محدوده تقارن دو قسمت بدن است، داشتن یک سر برجسته و داشتن یک بازو یا چادر. همه یونان هستند از آنجا که صاحبخانه ها قادر به ترشح بدن خود هستند، ماهیگیران آنها را ماهی های ترکیبی نامیده اند؛ ماهیهای دیگر می توانند شامل ماهی (کلمو) و هشت پا (هشت پا) باشند.
خواص ماهی مرکب

درصد پروتئین در پسران بالا است و بنابراین آن را به عنوان یک محصول ماهیگیری در نظر گرفته شده است. همچنین می تواند در صنعت و حتی در صنعت داروسازی مورد استفاده قرار گیرد و یا می تواند در بعضی از پوسته های اوستر برای استفاده از مواد معدنی مانند کلسیم استفاده شود.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic